Sanat Yönetmeni
Shynar Omarova
Yönetmen
Alimkhan Myrzakhan
Müdür Yardımcısı
Almat Suleymenov
Kreatif İşler Direktör Yardımcısı
Aygerim Bozsına
Müzik Bölümü Başkanı
Hamit Shamgaliye
Baş bale ustası
Madina Muratbekova
Rejisör asistanı
Daulet Muratpekov
aktör
Ali Marat
Bale ustası
Farhat Sadvakasov
Bale Usta asistanı
Mao Sakai
Yönetmen Asistanı
Eldos Ospanov
Yönetmen Asistanı
Kamilla Alimzhanova
Konser organizasyon müdürü
Araylım Aubakirova
Ekonomik ve teknik destek hizmetleri müdürü
Bauyrzhan Kabylov
Sanat ve yapım bölümünün başkanı
Ulan Nildibayev
dekoratör sanatçı
Bakhtiyar Kurarov
Makine dairesi başkanı
Ashat Yegemberdi
Sahnenin makinisti
Orınbasar Dauletbakov
Elektrik Aydınlatma departmanı Başkanı
Ersultan Isabayev
Ekipman kullanım ve onarım teknisyeni
Jomart Kaldybek
Geçici olarak sahne atölyesinin başkanı olarak görev yapmaktadır
Botakoz Zhumabekova
Soyunma odası müdürü
Adel Nurkasimova
Makyaj sanatçısı
Azhar Tolendi
Kostüm dükkanı müdürü
Galiya Batyrbekova
Kostüm tasarımcısı
Munazhat Khalhojayeva
Kostüm tasarımcısı
Bahytgul Dzhumasheva
Kostüm tasarımcısı
Macpal Espaeva
Kostüm tasarımcısı
Zhadyra Sarybayeva
Kostüm tasarımcısı
Macpal Taitenova
Kostüm tasarımcısı
Akbope Tuzelova
Kostüm tasarımcısı
Aisha Kendebayevna
aktör
Ak-Sultan Anuarbek
Aktris
Aya Daribayeva
Aktris
Aida Serikova
Aktör
Muzaffar Galimzhanov
Aktör
Daniyas Nurgabden
Aktör
Temirlan Yerkingaliev
Aktör
Kadirzhan Torekhanov
Aktör
Sherhan Samatovich
Aktör
Dosymzhan Arkabekov
Aktör
Aybek Boranbayev
Aktör
Bolatbek Ospan
Aktör
Merey Kudeybergenov
Aktris
Aidana Akkali
Aktris
Inabat Abythankyzy
Aktris
Rabina Belgibaeva
Aktör
Ulan Adilbekov
Aktris
Shugyla Zhanibekova
Aktör
Sembay Nurla
Aktris
Akerke Zhusipova
Aktris
Akbope Sabet
Aktör
Dinmukhammed Alpysbek
Aktris
Zhadyra Alimzhanova
Bale dansçısı
Gulzhanat Kalamgazina
Bale dansçısı
Rustam Shaikhov
Bale dansçısı
Bakıtnur Duisenbayeva
Bale dansçısı
Alua Toregeldi
Bale dansçısı
Islam Aitiev
Bale dansçısı
Aida Zhaksylykova
Bale dansçısı
Bekarys Karagulov
Bale dansçısı
Askhat Tarikh
Bale dansçısı
Daulet Shomanov
Bale dansçısı
Akylai Sydygalieva
Bale dansçısı
Dinara Selibayeva
Bale dansçısı
Dyas Bolatbek
Bale dansçısı
Ayaulym Nuradinkyzy
Bale dansçısı
Serikbol Tleukabyl
Bale dansçısı
Gulım Alibek
Bale dansçısı
Aiym Kurmanaliyeva
Bale dansçısı
Aiaru Basharova
Bale dansçısı
Zhanelya Tleukabyl
Muhasebeci
Mereke Bayuzakova
Çevirmen
Indira İbrayeva
Muhasebeci
Ayman Perdebayeva
Baş Muhasebeci Vekili
Bağlan Bektursinov
Referans ve insan kaynakları uzmanı
Araylım Aydarbekova
Kamu İhale Uzmanı
Oljas Sapenov